Jste zde: HomeStudovny
Městská galerie Zázvorka FB Městského muzea Hlavní strana Městské muzeum - aktuální akce

Studovny

Městské muzeum Nové Město nad Metují má pro badatele k dispozici tři studovny přímo u depozitářů s uloženými předměty, knihami a archiváliemi.

Studovna v čp. 1225 na Husově náměstí (Spolkový dům) je k dispozici badatelům, kteří přijdou do knihovny, archivu nebo studovat předměty uložené ve smíšené podsbírce. Je vybavena velkým stolem a židlemi. Materiály a předměty uložené v knihovně, archivu a sbírce může přijít studovat kdokoliv bez omezení, je ovšem zapotřebí kontaktovat pracovníky muzea kvůli termínu a přípravě požadovaného materiálu (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 491 472 119).

Studovna v čp. 1226, Na Zadomí (muzeum) slouží pro všechny zájemce o přírodní vědy. Je vybavena počítačem, mikroskopem, stereolupou a dalším zařízením potřebným pro studium přírodnin. Materiály a předměty uložené ve sbírce může přijít studovat každý bez omezení, je ovšem zapotřebí kontaktovat pracovníky muzea kvůli termínu a přípravě požadovaného materiálu (M. Mrázková tel: 491 472 119).

Studovna v čp. 1210, U Zázvorky (Městská galerie Zázvorka) slouží galerii. Materiály uložené v galerii může přijít studovat každý bez omezení, je ovšem zapotřebí kontaktovat pracovníky muzea kvůli termínu a přípravě požadovaného materiálu (Petr Suchánek, tel.: 491 470 331).

 

Hledej

Aktuálně v galerii

Přihlášení uživateleNahoru